Приймальна комісія

Ви твердо знаєте, яку спеціальність вибрати: психолог, менеджер, журналіст, теолог, перекладач? Тоді ви зможете реалізувати себе, навчаючись у Християнському гуманітарно-економічному відкритому університеті (ХГЕУ) та паралельно у закордонному виші на основі партнерського договору за програмою « подвійний диплом», отримавши одночасно диплом про вищу освіту ХГЕУ та Вищої школи гуманітарно-теологічних наук ім. Михайла Бєліні-Чеховського (Польща).

На цій сторінці ви можете детальніше ознайомитись з усіма умовами вступу до нашого сайту університет. Ми постаралися скомпонувати найнеобхіднішу інформацію в діалогових вікнах кожного факультету та навчального відділення окремо.

Християнський університет є відкритою організацією, де можуть навчатися громадяни, незалежно від віросповідання, національності, віку, місця проживання та ін.

Вступ до ХДЕУ без ЗНО, але з проходженням тестування на загальний рівень інтелектуального розвитку, співбесіди та надання необхідного пакета документів.

Якщо ви не знайшли інформацію, що вас цікавить, і у вас ще залишилися питання, то телефонуйте нам або пишіть, використовуючи форму зворотного зв’язку на сторінці Контакти.

Години роботи Приймальної комісії: пн. – пт. 10.00-16:00 (крім суботи та неділі)

Телефони Приймальної комісії:

  • +38(068) 124-24-78
  • +38(063) 026-91-25
  • +38(095) 536-21-29

Ми готові вислухати кожного абітурієнта та допомогти прийняти правильне рішення. І, якщо ж ви визначилися, ласкаво просимо до ХГЕУ!

Подати заявку on-line можна натиснувши на кнопку нижче.

Comments are closed.