Дистанційне навчання (Moodle)

(тільки для зареєстрованих користувачів)

Дистанційна освіта Християнського гуманітарно-економічного відкритого університету здійснюється на платформі Moodle.

Moodle (модульне об’єктно-орієнтоване динамічне навчальне середовище) — це вільна система управління навчанням, орієнтована насамперед на організацію взаємодії між викладачем та студентами, хоча підходить і для організації традиційних дистанційних курсів, а також підтримки очного навчання.

Використовуючи Moodle, викладач може створювати курси, наповнюючи їх вмістом у вигляді текстів, допоміжних файлів, презентацій, опитувальників тощо. Для використання Moodle достатньо мати будь-який web-браузер, що робить використання цього навчального середовища зручним як для викладача, так і для студентів.

За результатами виконання студентами завдань, викладач може виставляти оцінки та давати коментарі. Таким чином, Moodle є і центром створення навчального матеріалу та забезпечення інтерактивної взаємодії між учасниками освітнього процесу. Мооdle створюється безліччю розробників і перекладена десятками мов, у тому числі і українською.


На допомогу користувачам системи ДО Moodle-ХГЕУ:
Технічні питання та питання організації освітнього процесу (навчальні програми, зміст курсів та ін.):

Бугачевська Олена Вікторівна – адміністратор освітньої платформи Moodle-ХГЕУ;(admin_admin), e-mail – avibu@ukr.net
Питання, пов’язані із зарахуванням, перекладами, відновленням, контролем та успішністю студентів, наповненням та веденням освітніх курсів та ін.:
Каретко Наталя Міхайлівна – координатор освітньої платформи Moodle-ХГЕУ; e-mail – natami85@gmail.com

Положення про ДО на платформі Moodle-ХГЕУ

Ми завжди раді Вам допомогти!

Comments are closed.