Програми підвищення кваліфікації

СЕРТИФІКАТ ХГЕУ

Сучасність і умови навколишньої нас дійсності, що постійно змінюються, змушують людину максимально адаптуватися до цих змін. І одним з моментів такої адаптації є переосмислення та перегляд своїх професійних можливостей та знань.

Для того, щоб опанувати додаткові практичні навички, отримати необхідні і найактуальніші знання в сфері, що цікавить вас, наш університет пропонує слухачам сертифікатні програми, представлені різними профілями підготовки.


Підвищення кваліфікації – це оновлення теоретичних і практичних знань, удосконалення навичок фахівців у зв’язку з вимогами, що постійно підвищуються, до їх кваліфікації.

Сертифікатна програма – це програма, що дозволяє набути практичних професійних навичок за спеціальністю, а також набути нових знань.

Сертифікат є підтвердженням того, що слухач успішно завершив навчання, програму чи курси в рамках будь-якої галузі знань. Сертифікат також може свідчати про компетентність студента в будь-якій вузькій області, або про те, що студент успішно склав певний тест, або ряд тестів.

Також сертифікатні програми підходять для всех, хто прагне в короткий термін отримати додаткові знання та навички за своєю спеціальністю, розширити коло кар’єрних можливостей.


Сьогодні наш університет пропонує вам для освоєння низку сертифікатних програм, що реалізуються в рамках структурних підрозділів ХГЕУ.

Відділення психології:

У всіх програм, форма навчання: заочна та дистанційна.

Слухачами програм можуть бути: студенти 4-5 курсів інститутів та університетів, спеціалісти зі стажем роботи до 1 року і більше, всі, хто цікавиться психологією.

Після закінчення слухачі отримують сертифікат ХГЕУ.

ВАЖЛИВО: Будь-яка сертифікатна програма починає роботу лише за умови набору/запису на програму не менше 5-8 осіб, виключення – дистанційні програми!!!

Comments are closed.