Пам’яті світлої людини

“Бо цей Бог – Бог наш на віки віків; він буде нашим провідником до кінця” (Псалтир 48:14)

28.11.2020 пішла з життя дорогий друг та соратник Християнського гуманітарно-економічного відкритого університету, відомий соціолог, одна із засновниць Одеської соціологічної школи, доктор філософських наук, професор – Емма Августівна Гансова.

ГАНСОВА ЕММА АВГУСТІВНА – справжній академічний вчений, фахівець у галузі економічної соціології, соціального пізнання, соціальної політики, чудовий педагог, яскрава неординарна особистість, світла, внутрішньо культурна людина.

ГАНСОВА ЕММА АВГУСТІВНА

Для нас вона назавжди залишиться прикладом безкорисливого служіння науці, науковій принциповості, енциклопедичності, інтелігентності та доброзичливості.

Емма Августівна залишила глибокий слід в умах та серцях української освітньої та наукової спільноти, зробила значний внесок у розвиток соціологічної науки та освіти в Україні.

Весь колектив та професорсько-викладацький склад Християнського гуманітарно-економічного відкритого університету висловлює свої щирі, глибокі співчуття рідними та близьким Емми Августівни.

Сумуємо про непоправну втрату! Світла пам’ять видатному вченому, прекрасній людині та дорогому другу!

“Він зітре кожну сльозу з їхніх очей. Там не буде більше ні смерті, ні жалоби, ні плачу, ні болю, бо старий порядок речей зник” (Одкровення 21:4)

Благословенний Бог і Батько … хто втішає нас у всіх наших стражданнях …” (2-е Коринтянам 1:3-4)

Tagged . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *